Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

banner kayitliste

banner_isbank
GSB_mavi_-1
bornova bel
tsf logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
17.İZMİR AÇIK
BORNOVA BELEDİYESİ İZMİR’İN KURTULUŞU ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU - BORNOVA BELEDİYESİ
Turnuva Direktörü : Ulusoy, Mustafa 6306438; Demir, Rifat 34583017
Başhakem : IA Yuce, Birol 6361854
Deputy Chief Arbiter : FA Yildiz, Suat 34553991
Hakem : NA Gul, Ali Ercan 44535856; NA Karaman, Cetin 34583009
Şehir : UĞUR MUMCU KÜLTÜR MERKEZİ
Rating-Ø : 1570
Tarih : 09.09.2018 'e 13.09.2018
SONUÇLAR | 4. Tur - 11.09.2018 - 10:00 | Tur Bitiş Saati : 14:10
MASA UNV SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN UNV SOYADI ADI UKD ELO
1 TAŞPINAR YANKI 1996 1961 3 0 - 1 3 IM YILMAZYERLİ MERT 2477 2450
2 IM MAMMADOV AYAZ   2411 3 1 - 0 3 GÜNCAN BERKE 2045 1946
3 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1965 1852 3 1 - 0 3 IM ARAT UFUK SEZEN 2372 2385
4 IM DARBAN MORTEZA   2333 3 ½ - ½ 3 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1998 1938
5 TÜTÜNCÜ ALİ 1764 1644 3 0 - 1 3 GUSEYNOV ALİHAN   2297
6 FM IŞIK ALPARSLAN 2215 2210 3 1 - 0 3 BİÇER ATAKAN MERT 1952 1843
7 FM MOHANNAD FARHAN   2201 1 - 0 3 AKBAŞ UMUT ATA 1782 1617
8 GRIGORIEV ARMEN   2067 1 - 0 ÖZKURT DENİZ 1775 1649
9 DEMİR UTKU DENİZ 1776 1678 0 - 1 KIRILMAZ EMRE 2054 2017
10 CM ÇİLEK BORA 2024 1955 1 - 0 ÜREGEN RAFET 1794 1695
11 SELVİ KAAN 1882 1810 1 - 0 PAŞA AHMET 1420 1574
12 ANACAK HASAN GÜNEŞ 1585 1423 ½ - ½ AYDIN AKIN 1859 1726
13 KAVUKCU MUSTAFA 1814 1827 0 - 1 TAŞKIN ARDA 1831 1682
14 BİLYAP ENİS 2052 1983 2 1 - 0 TÜRKMEN ABDULKADİR 1377 1199
15 ERSOY EMRE 1669 1557 2 0 - 1 2 ÜNLÜ ALP BUĞRA 1982 1888
16 KALEMLER KAAN 1932 1846 2 1 - 0 2 KOÇU ARDA MERT 1655 1468
17 DİRİL DOĞUŞ 1927 1804 2 0 - 1 2 GÜLDÜR BURAK 1649 1514
18 GÜLERYÜZ KUZEY 1617 1372 2 ½ - ½ 2 ZEKERİYAOĞLU ERSEN 1926 1787
19 EKE SALİH 1922 1812 2 1 - 0 2 ÖZCAN KAAN 1646 1509
20 IŞILAK ENES 1916 1830 2 1 - 0 2 YILMAZ ARAS 1618 1632
21 YILDIZ TALAT 1916 1847 2 1 - 0 2 YAMAN SILA 1612 1403
22 EREL SARP 1608 1385 2 0 - 1 2 ŞEKERCİ BERKİN 1911 1815
23 BOZKURT ATİLLA 1835 1755 2 1 - 0 2 AKAT ELİFNAZ 1603 1472
24 EREN KUBİLAY 1603   2 0 - 1 2 ÇAMLAR ARDA 1803 1675
25 ÖZBAĞ BERAT 1803 1687 2 0 - 1 2 PİŞKİN NECMETTİN 1602  
26 ERDOĞAN TEKİN ALP 1791 1659 2 1 - 0 2 HOŞGÖR HASAN CANER 1541 1595
27 KOCA ÇİSEM 1579 1450 2 0 - 1 2 ACIKGOZ KAGAN KEREM 1744 1751
28 ÇİFTER ADA YANKI 1751 1621 2 1 - 0 2 KESKİNLER ELA 1563 1343
29 ÖZTÜRK BURAK 1572 1442 2 0 - 1 2 ABAY MUHAMMET ÖMER 1747 1590
30 GÜNEBAKAN YUNUS EMRE 1556 1059 2 0 - 1 2 BOZKURT SERKAN 1743 1618
31 ÖZKESKİN NAZIM EFE 1737 1538 2 ½ - ½ 2 ÖZTÜRK OĞULCAN BARIŞ 1476 1242
32 TOPBAŞ SEMİH 1442   2 ½ - ½ 2 AKDAĞ İSMET MERT 1721 1593
33 UYAN ONUR 1715 1626 2 1 - 0 2 KALINOĞLU YAĞIZ 1454 1223
34 AVŞAR GEDİZ 1361   2 0 - 1 2 WCM KAYIŞ GÜLCAN SENA 1710 1441
35 UĞUR CEM 1704 1577 2 ½ - ½ 2 AK EMİR 1265  
36 ŞEKER ÇINAR 1370 1113 2 0 - 1 2 ODABAŞI NAİL 1685 1552
37 ÖZCAN KEREM 1862 1719 1 - 0 PİŞİRİCİ NECMETTİN ARDA 1553 1478
38 DEMİRTAŞ ALPER 1524 1423 ½ - ½ KARADAĞ BAHA 1693 1589
39 KOÇU BERAT 1414 1139 0 - 1 BAYRAM İREM İNCİ 1662 1553
40 ŞENCAN MERT 1662 1455 1 - 0 GENÇER DENİZ 1538 1218
41 YEŞİLLİK TUGAY 1639 1486 0 - 1 DİNÇER ÖZGÜR 1533 1304
42 CEYHAN MERT 1630 1363 1 - 0 ŞARBAK ÖMER 1523 1343
43 YONTAR ERDEM 1349 1054 0 - 1 EREN KEREM 1622 1380
44 UTKU GÜLCE GÜZİN 1612 1474 ½ - ½ IŞIK TAHSİN BUĞRA 1425  
45 SİNANOĞLU YUSUF 1596 1395 1 - 0 AKKAYA ATAKAN 1421 1303
46 KONEZ SERKAN 1692 1550 1 1 - 0 IŞIK GÖKHAN 1407 1224
47 DUMLUPINAR İSMET 1424 1222 1 0 - 1 1 KESEROĞLU YİĞİT CAN 1661 1546
48 TEPELİ SUĞRA 1660 1551 1 1 - 0 1 GEDİK DENİZ 1412  
49 ÖZDEN NEHİR 1409 1138 1 0 - 1 1 KURTULUŞ YUSUF BERK 1614 1366
50 SEVİĞ MERT CAN 1585 1403 1 1 - 0 1 GÜVENLİ MUSTAFA 1408 1306
51 ŞİMŞEK FIRAT 1408   1 0 - 1 1 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1548 1366
52 GÜNEŞ DEFNE 1406 1217 1 0 - 1 1 HOCEK YİĞİT 1544 1334
53 KAYA NEHAR BARIŞ 1534 1356 1 1 - 0 1 ALTAY AHMET 1404 1336
54 YUNUS ALİ EMRE 1532 1294 1 1 - 0 1 KAYA HÜSEYİN TALHA 1369  
55 BEZİR ECE İREM 1367 1172 1 1 - 0 1 VURAL EMRE 1520 1412
56 ERSÖZ NEHİR 1366 1119 1 0 - 1 1 AYDIN ERMAN 1468 1518
57 ESER SEDAT 1518 1367 1 ½ - ½ 1 GAZİBEY DORUK 1356 1154
58 KALFAOĞLU DEREN 1337 1193 1 0 - 1 1 CANDAN MUSTAFA 1509 1358
59 PAMUK YAĞIZ 1507 1421 1 ½ - ½ 1 SARI EMİRCAN 1260 1348
60 USTA HALİT ARHAN 1489 1352 1 ½ - ½ 1 ENGİN EDANAZ 1307  
61 SOLMAZ EFE 1298 1061 1 0 - 1 1 GÜNEŞ DEREN 1487 1283
62 HOCEK BARTU 1128   1 0 - 1 1 BAYKAL ÇINAR 1482  
63 DURAN ŞEVVAL 1096   1 0 - 1 1 YUNUS BARIŞ 1480 1087
64 GENÇ DORUK     1 0 - 1 1 YILDIRIM CENGİZ 1477 1373
65 TOLGAR MASAL     1 0 - 1 1 ŞEN NEHİR 1477 1243
66 ÖZAY ÖZGÜN     1 0 - 1 1 YALÇIN SITKI 1471 1306
67 KILINÇ YAVUZ SELİM 1461 1266 1 1 - 0 1 VAPUR DURU YAĞMUR 1267  
68 ŞARKICI HÜSEYİN BURAK     1 0 - 1 1 MİRAZLI ELİF ECRİN 1441 1141
69 YALÇIN FAHRİYE ZEYNEP 1432 1173 1 1 - 0 1 BERK DENİZ 1228  
70 KOÇ KEREM 1426 1162 1 + - - 1 ARITÜRK HALİM İLKER 1205  
71 KEÇECİ KAAN 1397 1070 ½ 1 - 0 1 KAHRAMAN ARAS HASAN    
72 KATIRCI TUNA 1358 1298 ½ 0 - 1 ½ YILMAZ HÜSEYİN 1501 1342
73 ÇAKMAK VEDAT 1178   ½ 1 - 0 ½ BÜYÜKÖNDER DOĞA 1380  
74 TOLGAR AYŞE     ½ ½ - ½ ½ ARSLAN MUSTAFA OĞUZ 1358 1274
75 ÇAMCI ECRİN 1161   0 0 - 1 0 GÜL YUSUF 1528 1282
76 GAZİBEY YAVUZ 1148   0 0 - 1 0 TOSUNOĞLU YÜKSEL 1396  
77 SUNGURTEKİN GÖKSU 1112   0 1 - 0 0 ÖZKURT EKİN 1239 1034
78 GÜN RÜMEYSA 1208   0 ½ - ½ 0 YAMAN ÜNAL 1106  
79 KOZAKBAŞ OKAN 1203   0 ½ - ½ 0 BOZTUNA DERİN 1025  
80 GÜNEŞ TANEM 1066   0 1 - 0 0 YAMAN EFE 1185  
81 BİTİRİM HASAN HÜSEYİN     0 0 - 1 0 KABAAĞAÇLI BERK 1170