Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

banner kayitliste

banner_isbank
GSB_mavi_-1
bornova bel
tsf logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
17.İZMİR AÇIK
BORNOVA BELEDİYESİ İZMİR’İN KURTULUŞU ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU - BORNOVA BELEDİYESİ
Turnuva Direktörü : Ulusoy, Mustafa 6306438; Demir, Rifat 34583017
Başhakem : IA Yuce, Birol 6361854
Deputy Chief Arbiter : FA Yildiz, Suat 34553991
Hakem : NA Gul, Ali Ercan 44535856; NA Karaman, Cetin 34583009
Şehir : UĞUR MUMCU KÜLTÜR MERKEZİ
Rating-Ø : 1570
Tarih : 09.09.2018 'e 13.09.2018
SONUÇLAR | 5. Tur - 11.09.2018 - 16:00 | Tur Bitiş Saati : 20:10
MASA UNV SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN UNV SOYADI ADI UKD ELO
1 IM YILMAZYERLİ MERT 2477 2450 4 ½ - ½ 4 FM IŞIK ALPARSLAN 2215 2210
2 GUSEYNOV ALİHAN   2297 4 ½ - ½ 4 IM MAMMADOV AYAZ   2411
3 IM DARBAN MORTEZA   2333 ½ - ½ 4 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1965 1852
4 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1998 1938 0 - 1 FM MOHANNAD FARHAN   2201
5 TAŞKIN ARDA 1831 1682 0 - 1 GRIGORIEV ARMEN   2067
6 KIRILMAZ EMRE 2054 2017 1 - 0 CM ÇİLEK BORA 2024 1955
7 IM ARAT UFUK SEZEN 2372 2385 3 1 - 0 SELVİ KAAN 1882 1810
8 ACIKGOZ KAGAN KEREM 1744 1751 3 1 - 0 3 BİLYAP ENİS 2052 1983
9 GÜNCAN BERKE 2045 1946 3 1 - 0 3 ERDOĞAN TEKİN ALP 1791 1659
10 AKBAŞ UMUT ATA 1782 1617 3 1 - 0 3 TAŞPINAR YANKI 1996 1961
11 ÜNLÜ ALP BUĞRA 1982 1888 3 1 - 0 3 ÇİFTER ADA YANKI 1751 1621
12 BİÇER ATAKAN MERT 1952 1843 3 1 - 0 3 TÜTÜNCÜ ALİ 1764 1644
13 ABAY MUHAMMET ÖMER 1747 1590 3 ½ - ½ 3 KALEMLER KAAN 1932 1846
14 BOZKURT SERKAN 1743 1618 3 1 - 0 3 EKE SALİH 1922 1812
15 WCM KAYIŞ GÜLCAN SENA 1710 1441 3 0 - 1 3 IŞILAK ENES 1916 1830
16 ODABAŞI NAİL 1685 1552 3 0 - 1 3 YILDIZ TALAT 1916 1847
17 ŞEKERCİ BERKİN 1911 1815 3 1 - 0 3 UYAN ONUR 1715 1626
18 GÜLDÜR BURAK 1649 1514 3 ½ - ½ 3 AYDIN AKIN 1859 1726
19 PİŞKİN NECMETTİN 1602   3 0 - 1 3 BOZKURT ATİLLA 1835 1755
20 ÇAMLAR ARDA 1803 1675 3 1 - 0 3 ANACAK HASAN GÜNEŞ 1585 1423
21 ZEKERİYAOĞLU ERSEN 1926 1787 0 - 1 ŞENCAN MERT 1662 1455
22 EREN KEREM 1622 1380 0 - 1 ÖZCAN KEREM 1862 1719
23 PAŞA AHMET 1420 1574 0 - 1 KAVUKCU MUSTAFA 1814 1827
24 ÜREGEN RAFET 1794 1695 1 - 0 CEYHAN MERT 1630 1363
25 DİNÇER ÖZGÜR 1533 1304 0 - 1 DEMİR UTKU DENİZ 1776 1678
26 ÖZKURT DENİZ 1775 1649 ½ - ½ GÜLERYÜZ KUZEY 1617 1372
27 AK EMİR 1265   0 - 1 ÖZKESKİN NAZIM EFE 1737 1538
28 AKDAĞ İSMET MERT 1721 1593 ½ - ½ SİNANOĞLU YUSUF 1596 1395
29 TÜRKMEN ABDULKADİR 1377 1199 0 - 1 UĞUR CEM 1704 1577
30 BAYRAM İREM İNCİ 1662 1553 1 - 0 TOPBAŞ SEMİH 1442  
31 ÖZTÜRK OĞULCAN BARIŞ 1476 1242 0 - 1 2 ÖZBAĞ BERAT 1803 1687
32 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1548 1366 2 ½ - ½ 2 DİRİL DOĞUŞ 1927 1804
33 KARADAĞ BAHA 1693 1589 2 1 - 0 2 HOCEK YİĞİT 1544 1334
34 AYDIN ERMAN 1468 1518 2 0 - 1 2 KONEZ SERKAN 1692 1550
35 CANDAN MUSTAFA 1509 1358 2 0 - 1 2 ERSOY EMRE 1669 1557
36 KESEROĞLU YİĞİT CAN 1661 1546 2 1 - 0 2 KAYA NEHAR BARIŞ 1534 1356
37 GÜNEŞ DEREN 1487 1283 2 0 - 1 2 TEPELİ SUĞRA 1660 1551
38 KOÇU ARDA MERT 1655 1468 2 1 - 0 2 YUNUS ALİ EMRE 1532 1294
39 ÖZCAN KAAN 1646 1509 2 ½ - ½ 2 DEMİRTAŞ ALPER 1524 1423
40 YILMAZ ARAS 1618 1632 2 1 - 0 2 BAYKAL ÇINAR 1482  
41 KURTULUŞ YUSUF BERK 1614 1366 2 1 - 0 2 KILINÇ YAVUZ SELİM 1461 1266
42 YUNUS BARIŞ 1480 1087 2 0 - 1 2 UTKU GÜLCE GÜZİN 1612 1474
43 YAMAN SILA 1612 1403 2 1 - 0 2 YALÇIN FAHRİYE ZEYNEP 1432 1173
44 YILDIRIM CENGİZ 1477 1373 2 1 - 0 2 EREL SARP 1608 1385
45 AKAT ELİFNAZ 1603 1472 2 1 - 0 2 ŞEKER ÇINAR 1370 1113
46 ŞEN NEHİR 1477 1243 2 1 - 0 2 EREN KUBİLAY 1603  
47 HOŞGÖR HASAN CANER 1541 1595 2 1 - 0 2 BEZİR ECE İREM 1367 1172
48 YALÇIN SITKI 1471 1306 2 0 - 1 2 SEVİĞ MERT CAN 1585 1403
49 KALINOĞLU YAĞIZ 1454 1223 2 ½ - ½ 2 KOCA ÇİSEM 1579 1450
50 MİRAZLI ELİF ECRİN 1441 1141 2 0 - 1 2 ÖZTÜRK BURAK 1572 1442
51 KESKİNLER ELA 1563 1343 2 0 - 1 2 AVŞAR GEDİZ 1361  
52 KOÇ KEREM 1426 1162 2 0 - 1 2 GÜNEBAKAN YUNUS EMRE 1556 1059
53 IŞIK TAHSİN BUĞRA 1425   2 ½ - ½ PİŞİRİCİ NECMETTİN ARDA 1553 1478
54 IŞIK GÖKHAN 1407 1224 0 - 1 YEŞİLLİK TUGAY 1639 1486
55 GENÇER DENİZ 1538 1218 1 - 0 KOÇU BERAT 1414 1139
56 ŞARBAK ÖMER 1523 1343 1 - 0 KEÇECİ KAAN 1397 1070
57 SARI EMİRCAN 1260 1348 ½ - ½ ESER SEDAT 1518 1367
58 ENGİN EDANAZ 1307   0 - 1 PAMUK YAĞIZ 1507 1421
59 YILMAZ HÜSEYİN 1501 1342 1 - 0 YONTAR ERDEM 1349 1054
60 GAZİBEY DORUK 1356 1154 ½ - ½ USTA HALİT ARHAN 1489 1352
61 AKKAYA ATAKAN 1421 1303 ½ - ½ ÇAKMAK VEDAT 1178  
62 GÜL YUSUF 1528 1282 1 ½ - ½ 1 SOLMAZ EFE 1298 1061
63 VURAL EMRE 1520 1412 1 1 - 0 1 HOCEK BARTU 1128  
64 VAPUR DURU YAĞMUR 1267   1 0 - 1 1 DUMLUPINAR İSMET 1424 1222
65 GEDİK DENİZ 1412   1 1 - 0 1 SUNGURTEKİN GÖKSU 1112  
66 BERK DENİZ 1228   1 ½ - ½ 1 ÖZDEN NEHİR 1409 1138
67 GÜVENLİ MUSTAFA 1408 1306 1 1 - 0 1 DURAN ŞEVVAL 1096  
68 KABAAĞAÇLI BERK 1170   1 0 - 1 1 ŞİMŞEK FIRAT 1408  
69 GÜNEŞ TANEM 1066   1 0 - 1 1 GÜNEŞ DEFNE 1406 1217
70 ALTAY AHMET 1404 1336 1 1 - 0 1 GENÇ DORUK    
71 TOSUNOĞLU YÜKSEL 1396   1 0 - 1 1 TOLGAR AYŞE    
72 KAYA HÜSEYİN TALHA 1369   1 1 - 0 1 TOLGAR MASAL    
73 KAHRAMAN ARAS HASAN     1 0 - 1 1 ERSÖZ NEHİR 1366 1119
74 ARSLAN MUSTAFA OĞUZ 1358 1274 1 ½ - ½ 1 ÖZAY ÖZGÜN    
75 KALFAOĞLU DEREN 1337 1193 1 1 - 0 1 ŞARKICI HÜSEYİN BURAK    
76 BÜYÜKÖNDER DOĞA 1380   ½ 1 - 0 ½ KOZAKBAŞ OKAN 1203  
77 YAMAN ÜNAL 1106   ½ 0 - 1 ½ KATIRCI TUNA 1358 1298
78 BOZTUNA DERİN 1025   ½ 0 - 1 ½ GÜN RÜMEYSA 1208  
79 ÖZKURT EKİN 1239 1034 0 ½ - ½ 0 ÇAMCI ECRİN 1161  
80 YAMAN EFE 1185   0 ½ - ½ 0 GAZİBEY YAVUZ 1148  
BİTİRİM HASAN HÜSEYİN     0 1 - - Tur