Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

banner kayitliste

banner_isbank
GSB_mavi_-1
bornova bel
tsf logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
17.İZMİR AÇIK
BORNOVA BELEDİYESİ İZMİR’İN KURTULUŞU ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU - BORNOVA BELEDİYESİ
Turnuva Direktörü : Ulusoy, Mustafa 6306438; Demir, Rifat 34583017
Başhakem : IA Yuce, Birol 6361854
Deputy Chief Arbiter : FA Yildiz, Suat 34553991
Hakem : NA Gul, Ali Ercan 44535856; NA Karaman, Cetin 34583009
Şehir : UĞUR MUMCU KÜLTÜR MERKEZİ
Rating-Ø : 1570
Tarih : 09.09.2018 'e 13.09.2018
SONUÇLAR | 6. Tur - 12.09.2018 - 10:00 | Tur Bitiş Saati : 14:25
MASA UNV SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN UNV SOYADI ADI UKD ELO
1 GRIGORIEV ARMEN   2067 ½ - ½ IM YILMAZYERLİ MERT 2477 2450
2 IM MAMMADOV AYAZ   2411 ½ - ½ FM MOHANNAD FARHAN   2201
3 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1965 1852 ½ - ½ GUSEYNOV ALİHAN   2297
4 FM IŞIK ALPARSLAN 2215 2210 1 - 0 KIRILMAZ EMRE 2054 2017
5 YILDIZ TALAT 1916 1847 4 0 - 1 4 IM ARAT UFUK SEZEN 2372 2385
6 BOZKURT ATİLLA 1835 1755 4 1 - 0 4 IM DARBAN MORTEZA   2333
7 ŞEKERCİ BERKİN 1911 1815 4 0 - 1 4 GÜNCAN BERKE 2045 1946
8 ÇAMLAR ARDA 1803 1675 4 1 - 0 4 ÜNLÜ ALP BUĞRA 1982 1888
9 AKBAŞ UMUT ATA 1782 1617 4 1 - 0 4 BİÇER ATAKAN MERT 1952 1843
10 IŞILAK ENES 1916 1830 4 1 - 0 4 ACIKGOZ KAGAN KEREM 1744 1751
11 CM ÇİLEK BORA 2024 1955 1 - 0 4 BOZKURT SERKAN 1743 1618
12 DEMİR UTKU DENİZ 1776 1678 0 - 1 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1998 1938
13 KALEMLER KAAN 1932 1846 1 - 0 ÜREGEN RAFET 1794 1695
14 SELVİ KAAN 1882 1810 ½ - ½ ABAY MUHAMMET ÖMER 1747 1590
15 ÖZCAN KEREM 1862 1719 0 - 1 ÖZKESKİN NAZIM EFE 1737 1538
16 AYDIN AKIN 1859 1726 1 - 0 UĞUR CEM 1704 1577
17 ŞENCAN MERT 1662 1455 0 - 1 TAŞKIN ARDA 1831 1682
18 KAVUKCU MUSTAFA 1814 1827 ½ - ½ BAYRAM İREM İNCİ 1662 1553
19 TAŞPINAR YANKI 1996 1961 3 1 - 0 GÜLDÜR BURAK 1649 1514
20 BİLYAP ENİS 2052 1983 3 1 - 0 3 KOÇU ARDA MERT 1655 1468
21 EKE SALİH 1922 1812 3 1 - 0 3 YILMAZ ARAS 1618 1632
22 ÖZBAĞ BERAT 1803 1687 3 0 - 1 3 KURTULUŞ YUSUF BERK 1614 1366
23 ERDOĞAN TEKİN ALP 1791 1659 3 ½ - ½ 3 YAMAN SILA 1612 1403
24 UTKU GÜLCE GÜZİN 1612 1474 3 ½ - ½ 3 ÖZKURT DENİZ 1775 1649
25 TÜTÜNCÜ ALİ 1764 1644 3 1 - 0 3 AKAT ELİFNAZ 1603 1472
26 ÇİFTER ADA YANKI 1751 1621 3 1 - 0 3 PİŞKİN NECMETTİN 1602  
27 GÜLERYÜZ KUZEY 1617 1372 3 0 - 1 3 AKDAĞ İSMET MERT 1721 1593
28 UYAN ONUR 1715 1626 3 1 - 0 3 HOŞGÖR HASAN CANER 1541 1595
29 SİNANOĞLU YUSUF 1596 1395 3 ½ - ½ 3 WCM KAYIŞ GÜLCAN SENA 1710 1441
30 ÖZTÜRK BURAK 1572 1442 3 ½ - ½ 3 KARADAĞ BAHA 1693 1589
31 KONEZ SERKAN 1692 1550 3 1 - 0 3 SEVİĞ MERT CAN 1585 1403
32 ANACAK HASAN GÜNEŞ 1585 1423 3 0 - 1 3 ODABAŞI NAİL 1685 1552
33 ERSOY EMRE 1669 1557 3 1 - 0 3 YILDIRIM CENGİZ 1477 1373
34 GÜNEBAKAN YUNUS EMRE 1556 1059 3 ½ - ½ 3 KESEROĞLU YİĞİT CAN 1661 1546
35 TEPELİ SUĞRA 1660 1551 3 ½ - ½ 3 ŞEN NEHİR 1477 1243
36 AVŞAR GEDİZ 1361   3 0 - 1 ZEKERİYAOĞLU ERSEN 1926 1787
37 DİRİL DOĞUŞ 1927 1804 1 - 0 ŞARBAK ÖMER 1523 1343
38 PAMUK YAĞIZ 1507 1421 0 - 1 ÖZCAN KAAN 1646 1509
39 YEŞİLLİK TUGAY 1639 1486 1 - 0 YILMAZ HÜSEYİN 1501 1342
40 CEYHAN MERT 1630 1363 ½ - ½ ÖZTÜRK OĞULCAN BARIŞ 1476 1242
41 DEMİRTAŞ ALPER 1524 1423 ½ - ½ EREN KEREM 1622 1380
42 KOCA ÇİSEM 1579 1450 1 - 0 IŞIK TAHSİN BUĞRA 1425  
43 KALINOĞLU YAĞIZ 1454 1223 ½ - ½ PAŞA AHMET 1420 1574
44 TOPBAŞ SEMİH 1442   ½ - ½ ÇOLAK SELÇUK EMRE 1548 1366
45 TÜRKMEN ABDULKADİR 1377 1199 ½ - ½ GENÇER DENİZ 1538 1218
46 AK EMİR 1265   0 - 1 DİNÇER ÖZGÜR 1533 1304
47 EREL SARP 1608 1385 2 1 - 0 2 KOÇ KEREM 1426 1162
48 EREN KUBİLAY 1603   2 ½ - ½ 2 AKKAYA ATAKAN 1421 1303
49 YALÇIN FAHRİYE ZEYNEP 1432 1173 2 0 - 1 2 KESKİNLER ELA 1563 1343
50 PİŞİRİCİ NECMETTİN ARDA 1553 1478 2 1 - 0 2 GEDİK DENİZ 1412  
51 HOCEK YİĞİT 1544 1334 2 0 - 1 2 GÜVENLİ MUSTAFA 1408 1306
52 KAYA NEHAR BARIŞ 1534 1356 2 ½ - ½ 2 KAYA HÜSEYİN TALHA 1369  
53 YUNUS ALİ EMRE 1532 1294 2 1 - 0 2 ALTAY AHMET 1404 1336
54 DUMLUPINAR İSMET 1424 1222 2 0 - 1 2 VURAL EMRE 1520 1412
55 ŞİMŞEK FIRAT 1408   2 1 - 0 2 AYDIN ERMAN 1468 1518
56 ESER SEDAT 1518 1367 2 1 - 0 2 ERSÖZ NEHİR 1366 1119
57 GÜNEŞ DEFNE 1406 1217 2 ½ - ½ 2 CANDAN MUSTAFA 1509 1358
58 USTA HALİT ARHAN 1489 1352 2 0 - 1 2 SARI EMİRCAN 1260 1348
59 ŞEKER ÇINAR 1370 1113 2 1 - 0 2 GÜNEŞ DEREN 1487 1283
60 BAYKAL ÇINAR 1482   2 ½ - ½ 2 GAZİBEY DORUK 1356 1154
61 BEZİR ECE İREM 1367 1172 2 ½ - ½ 2 YUNUS BARIŞ 1480 1087
62 ÇAKMAK VEDAT 1178   2 0 - 1 2 YALÇIN SITKI 1471 1306
63 KILINÇ YAVUZ SELİM 1461 1266 2 1 - 0 2 KALFAOĞLU DEREN 1337 1193
64 TOLGAR AYŞE     2 ½ - ½ 2 MİRAZLI ELİF ECRİN 1441 1141
65 KATIRCI TUNA 1358 1298 1 - 0 GÜL YUSUF 1528 1282
66 KOÇU BERAT 1414 1139 0 - 1 ARSLAN MUSTAFA OĞUZ 1358 1274
67 ÖZDEN NEHİR 1409 1138 1 - 0 ENGİN EDANAZ 1307  
68 SOLMAZ EFE 1298 1061 0 - 1 IŞIK GÖKHAN 1407 1224
69 KEÇECİ KAAN 1397 1070 1 - 0 BERK DENİZ 1228  
70 BÜYÜKÖNDER DOĞA 1380   1 - 0 ÖZAY ÖZGÜN    
71 GÜN RÜMEYSA 1208   0 - 1 1 TOSUNOĞLU YÜKSEL 1396  
72 GENÇ DORUK     1 0 - 1 1 VAPUR DURU YAĞMUR 1267  
73 KABAAĞAÇLI BERK 1170   1 0 - 1 1 GÜNEŞ TANEM 1066  
74 HOCEK BARTU 1128   1 1 - 0 1 BİTİRİM HASAN HÜSEYİN    
75 SUNGURTEKİN GÖKSU 1112   1 1 - 0 1 KAHRAMAN ARAS HASAN    
76 DURAN ŞEVVAL 1096   1 1 - 0 1 TOLGAR MASAL    
77 KOZAKBAŞ OKAN 1203   ½ 1 - 0 1 ŞARKICI HÜSEYİN BURAK    
78 GAZİBEY YAVUZ 1148   ½ ½ - ½ ½ ÖZKURT EKİN 1239 1034
79 YAMAN EFE 1185   ½ ½ - ½ ½ YAMAN ÜNAL 1106  
80 ÇAMCI ECRİN 1161   ½ 1 - 0 ½ BOZTUNA DERİN 1025