Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

banner kayitliste

banner_isbank
GSB_mavi_-1
bornova bel
tsf logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
17.İZMİR AÇIK
BORNOVA BELEDİYESİ İZMİR’İN KURTULUŞU ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU - BORNOVA BELEDİYESİ
Turnuva Direktörü : Ulusoy, Mustafa 6306438; Demir, Rifat 34583017
Başhakem : IA Yuce, Birol 6361854
Deputy Chief Arbiter : FA Yildiz, Suat 34553991
Hakem : NA Gul, Ali Ercan 44535856; NA Karaman, Cetin 34583009
Şehir : UĞUR MUMCU KÜLTÜR MERKEZİ
Rating-Ø : 1570
Tarih : 09.09.2018 'e 13.09.2018
SONUÇLAR | 7. Tur - 12.09.2018 - 16:00 | Tur Bitiş Saati : 20:20
MASA UNV SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN UNV SOYADI ADI UKD ELO
1 IM MAMMADOV AYAZ   2411 5 1 - 0 FM IŞIK ALPARSLAN 2215 2210
2 IM YILMAZYERLİ MERT 2477 2450 5 1 - 0 5 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1965 1852
3 IM ARAT UFUK SEZEN 2372 2385 5 1 - 0 5 BOZKURT ATİLLA 1835 1755
4 GUSEYNOV ALİHAN   2297 5 1 - 0 5 IŞILAK ENES 1916 1830
5 FM MOHANNAD FARHAN   2201 5 ½ - ½ 5 ÇAMLAR ARDA 1803 1675
6 GÜNCAN BERKE 2045 1946 5 1 - 0 5 GRIGORIEV ARMEN   2067
7 KIRILMAZ EMRE 2054 2017 1 - 0 5 AKBAŞ UMUT ATA 1782 1617
8 TAŞKIN ARDA 1831 1682 0 - 1 CM ÇİLEK BORA 2024 1955
9 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1998 1938 ½ - ½ AYDIN AKIN 1859 1726
10 ÖZKESKİN NAZIM EFE 1737 1538 1 - 0 KALEMLER KAAN 1932 1846
11 IM DARBAN MORTEZA   2333 4 1 - 0 4 ÇİFTER ADA YANKI 1751 1621
12 ABAY MUHAMMET ÖMER 1747 1590 4 1 - 0 4 BİLYAP ENİS 2052 1983
13 ACIKGOZ KAGAN KEREM 1744 1751 4 0 - 1 4 TAŞPINAR YANKI 1996 1961
14 ÜNLÜ ALP BUĞRA 1982 1888 4 0 - 1 4 UYAN ONUR 1715 1626
15 BİÇER ATAKAN MERT 1952 1843 4 1 - 0 4 KONEZ SERKAN 1692 1550
16 AKDAĞ İSMET MERT 1721 1593 4 0 - 1 4 EKE SALİH 1922 1812
17 BOZKURT SERKAN 1743 1618 4 ½ - ½ 4 YILDIZ TALAT 1916 1847
18 ODABAŞI NAİL 1685 1552 4 0 - 1 4 ŞEKERCİ BERKİN 1911 1815
19 ERSOY EMRE 1669 1557 4 0 - 1 4 SELVİ KAAN 1882 1810
20 KURTULUŞ YUSUF BERK 1614 1366 4 + - - 4 KAVUKCU MUSTAFA 1814 1827
21 BAYRAM İREM İNCİ 1662 1553 4 0 - 1 4 TÜTÜNCÜ ALİ 1764 1644
22 ÖZCAN KAAN 1646 1509 ½ - ½ DİRİL DOĞUŞ 1927 1804
23 ZEKERİYAOĞLU ERSEN 1926 1787 1 - 0 TEPELİ SUĞRA 1660 1551
24 GÜLDÜR BURAK 1649 1514 0 - 1 ÖZCAN KEREM 1862 1719
25 ÜREGEN RAFET 1794 1695 0 - 1 YEŞİLLİK TUGAY 1639 1486
26 DİNÇER ÖZGÜR 1533 1304 0 - 1 ERDOĞAN TEKİN ALP 1791 1659
27 YAMAN SILA 1612 1403 0 - 1 DEMİR UTKU DENİZ 1776 1678
28 ÖZKURT DENİZ 1775 1649 ½ - ½ SİNANOĞLU YUSUF 1596 1395
29 WCM KAYIŞ GÜLCAN SENA 1710 1441 1 - 0 UTKU GÜLCE GÜZİN 1612 1474
30 UĞUR CEM 1704 1577 ½ - ½ KOCA ÇİSEM 1579 1450
31 KARADAĞ BAHA 1693 1589 1 - 0 GÜNEBAKAN YUNUS EMRE 1556 1059
32 ŞEN NEHİR 1477 1243 0 - 1 ŞENCAN MERT 1662 1455
33 KESEROĞLU YİĞİT CAN 1661 1546 ½ - ½ ÖZTÜRK BURAK 1572 1442
34 GENÇER DENİZ 1538 1218 3 0 - 1 3 ÖZBAĞ BERAT 1803 1687
35 KOÇU ARDA MERT 1655 1468 3 ½ - ½ 3 DEMİRTAŞ ALPER 1524 1423
36 YILMAZ ARAS 1618 1632 3 1 - 0 3 YUNUS ALİ EMRE 1532 1294
37 VURAL EMRE 1520 1412 3 ½ - ½ 3 CEYHAN MERT 1630 1363
38 EREN KEREM 1622 1380 3 ½ - ½ 3 ESER SEDAT 1518 1367
39 YILDIRIM CENGİZ 1477 1373 3 0 - 1 3 GÜLERYÜZ KUZEY 1617 1372
40 ÖZTÜRK OĞULCAN BARIŞ 1476 1242 3 1 - 0 3 EREL SARP 1608 1385
41 AKAT ELİFNAZ 1603 1472 3 1 - 0 3 KILINÇ YAVUZ SELİM 1461 1266
42 PİŞKİN NECMETTİN 1602   3 1 - 0 3 KALINOĞLU YAĞIZ 1454 1223
43 HOŞGÖR HASAN CANER 1541 1595 3 1 - 0 3 TOPBAŞ SEMİH 1442  
44 YALÇIN SITKI 1471 1306 3 0 - 1 3 ANACAK HASAN GÜNEŞ 1585 1423
45 SEVİĞ MERT CAN 1585 1403 3 1 - 0 3 ŞİMŞEK FIRAT 1408  
46 PAŞA AHMET 1420 1574 3 0 - 1 3 TÜRKMEN ABDULKADİR 1377 1199
47 KESKİNLER ELA 1563 1343 3 0 - 1 3 ŞEKER ÇINAR 1370 1113
48 GÜVENLİ MUSTAFA 1408 1306 3 1 - 0 3 PİŞİRİCİ NECMETTİN ARDA 1553 1478
49 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1548 1366 3 0 - 1 3 AVŞAR GEDİZ 1361  
50 SARI EMİRCAN 1260 1348 3 ½ - ½ EREN KUBİLAY 1603  
51 IŞIK GÖKHAN 1407 1224 0 - 1 KAYA NEHAR BARIŞ 1534 1356
52 ŞARBAK ÖMER 1523 1343 1 - 0 GÜNEŞ DEFNE 1406 1217
53 CANDAN MUSTAFA 1509 1358 1 - 0 KEÇECİ KAAN 1397 1070
54 KAYA HÜSEYİN TALHA 1369   0 - 1 PAMUK YAĞIZ 1507 1421
55 YILMAZ HÜSEYİN 1501 1342 1 - 0 BÜYÜKÖNDER DOĞA 1380  
56 ARSLAN MUSTAFA OĞUZ 1358 1274 ½ - ½ BAYKAL ÇINAR 1482  
57 YUNUS BARIŞ 1480 1087 ½ - ½ KATIRCI TUNA 1358 1298
58 MİRAZLI ELİF ECRİN 1441 1141 1 - 0 BEZİR ECE İREM 1367 1172
59 AKKAYA ATAKAN 1421 1303 1 - 0 AK EMİR 1265  
60 GAZİBEY DORUK 1356 1154 1 - 0 ÖZDEN NEHİR 1409 1138
61 AYDIN ERMAN 1468 1518 2 1 - 0 TOLGAR AYŞE    
62 TOSUNOĞLU YÜKSEL 1396   2 1 - 0 2 HOCEK YİĞİT 1544 1334
63 ERSÖZ NEHİR 1366 1119 2 ½ - ½ 2 USTA HALİT ARHAN 1489 1352
64 GÜNEŞ DEREN 1487 1283 2 1 - 0 2 ÇAKMAK VEDAT 1178  
65 KALFAOĞLU DEREN 1337 1193 2 ½ - ½ 2 YALÇIN FAHRİYE ZEYNEP 1432 1173
66 KOÇ KEREM 1426 1162 2 1 - 0 2 HOCEK BARTU 1128  
67 GÜNEŞ TANEM 1066   2 0 - 1 2 DUMLUPINAR İSMET 1424 1222
68 GEDİK DENİZ 1412   2 0 - 1 2 DURAN ŞEVVAL 1096  
69 ALTAY AHMET 1404 1336 2 - - + 2 SUNGURTEKİN GÖKSU 1112  
70 VAPUR DURU YAĞMUR 1267   2 0 - 1 KOÇU BERAT 1414 1139
71 GÜL YUSUF 1528 1282 1 - 0 GÜN RÜMEYSA 1208  
72 YONTAR ERDEM 1349 1054 1 - 0 KOZAKBAŞ OKAN 1203  
73 ENGİN EDANAZ 1307   1 - 0 ÇAMCI ECRİN 1161  
74 BERK DENİZ 1228   ½ - ½ SOLMAZ EFE 1298 1061
75 ÖZAY ÖZGÜN     0 - 1 1 YAMAN EFE 1185  
76 ÖZKURT EKİN 1239 1034 1 1 - 0 1 GENÇ DORUK    
77 TOLGAR MASAL     1 + - - 1 KABAAĞAÇLI BERK 1170  
78 BİTİRİM HASAN HÜSEYİN     1 0 - 1 1 GAZİBEY YAVUZ 1148  
79 ŞARKICI HÜSEYİN BURAK     1 0 - 1 1 YAMAN ÜNAL 1106  
80 BOZTUNA DERİN 1025   ½ 0 - 1 1 KAHRAMAN ARAS HASAN