Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

banner kayitliste

banner_isbank
GSB_mavi_-1
bornova bel
tsf logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
17.İZMİR AÇIK
BORNOVA BELEDİYESİ İZMİR’İN KURTULUŞU ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU - BORNOVA BELEDİYESİ
Turnuva Direktörü : Ulusoy, Mustafa 6306438; Demir, Rifat 34583017
Başhakem : IA Yuce, Birol 6361854
Deputy Chief Arbiter : FA Yildiz, Suat 34553991
Hakem : NA Gul, Ali Ercan 44535856; NA Karaman, Cetin 34583009
Şehir : UĞUR MUMCU KÜLTÜR MERKEZİ
Rating-Ø : 1570
Tarih : 09.09.2018 'e 13.09.2018
SONUÇLAR | 8. Tur - 13.09.2018 - 10:00 | Tur Bitiş Saati : 14:10
MASA UNV SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN UNV SOYADI ADI UKD ELO
1 GUSEYNOV ALİHAN   2297 6 ½ - ½ 6 IM YILMAZYERLİ MERT 2477 2450
2 IM ARAT UFUK SEZEN 2372 2385 6 ½ - ½ 6 IM MAMMADOV AYAZ   2411
3 FM IŞIK ALPARSLAN 2215 2210 ½ - ½ 6 GÜNCAN BERKE 2045 1946
4 CM ÇİLEK BORA 2024 1955 0 - 1 FM MOHANNAD FARHAN   2201
5 ÖZKESKİN NAZIM EFE 1737 1538 0 - 1 KIRILMAZ EMRE 2054 2017
6 GRIGORIEV ARMEN   2067 5 0 - 1 ÇAMLAR ARDA 1803 1675
7 SELVİ KAAN 1882 1810 5 0 - 1 5 IM DARBAN MORTEZA   2333
8 BOZKURT ATİLLA 1835 1755 5 0 - 1 5 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1998 1938
9 AYDIN AKIN 1859 1726 5 ½ - ½ 5 TAŞPINAR YANKI 1996 1961
10 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1965 1852 5 ½ - ½ 5 AKBAŞ UMUT ATA 1782 1617
11 UYAN ONUR 1715 1626 5 0 - 1 5 BİÇER ATAKAN MERT 1952 1843
12 EKE SALİH 1922 1812 5 1 - 0 5 ABAY MUHAMMET ÖMER 1747 1590
13 IŞILAK ENES 1916 1830 5 1 - 0 5 KURTULUŞ YUSUF BERK 1614 1366
14 TÜTÜNCÜ ALİ 1764 1644 5 1 - 0 5 ŞEKERCİ BERKİN 1911 1815
15 KALEMLER KAAN 1932 1846 + - - BOZKURT SERKAN 1743 1618
16 DEMİR UTKU DENİZ 1776 1678 0 - 1 ZEKERİYAOĞLU ERSEN 1926 1787
17 YILDIZ TALAT 1916 1847 ½ - ½ WCM KAYIŞ GÜLCAN SENA 1710 1441
18 ÖZCAN KEREM 1862 1719 ½ - ½ KARADAĞ BAHA 1693 1589
19 YEŞİLLİK TUGAY 1639 1486 + - - TAŞKIN ARDA 1831 1682
20 ERDOĞAN TEKİN ALP 1791 1659 ½ - ½ ŞENCAN MERT 1662 1455
21 BİLYAP ENİS 2052 1983 4 1 - 0 4 AKAT ELİFNAZ 1603 1472
22 YILMAZ ARAS 1618 1632 4 + - - 4 ÜNLÜ ALP BUĞRA 1982 1888
23 DİRİL DOĞUŞ 1927 1804 4 1 - 0 4 PİŞKİN NECMETTİN 1602  
24 ÖZBAĞ BERAT 1803 1687 4 1 - 0 4 HOŞGÖR HASAN CANER 1541 1595
25 ANACAK HASAN GÜNEŞ 1585 1423 4 ½ - ½ 4 ÖZKURT DENİZ 1775 1649
26 GÜLERYÜZ KUZEY 1617 1372 4 0 - 1 4 ACIKGOZ KAGAN KEREM 1744 1751
27 ÇİFTER ADA YANKI 1751 1621 4 1 - 0 4 ÖZTÜRK OĞULCAN BARIŞ 1476 1242
28 SEVİĞ MERT CAN 1585 1403 4 ½ - ½ 4 AKDAĞ İSMET MERT 1721 1593
29 UĞUR CEM 1704 1577 4 1 - 0 4 GÜVENLİ MUSTAFA 1408 1306
30 KONEZ SERKAN 1692 1550 4 0 - 1 4 TÜRKMEN ABDULKADİR 1377 1199
31 SİNANOĞLU YUSUF 1596 1395 4 ½ - ½ 4 ODABAŞI NAİL 1685 1552
32 KOCA ÇİSEM 1579 1450 4 0 - 1 4 ERSOY EMRE 1669 1557
33 ÖZTÜRK BURAK 1572 1442 4 1 - 0 4 BAYRAM İREM İNCİ 1662 1553
34 ŞEKER ÇINAR 1370 1113 4 0 - 1 4 KESEROĞLU YİĞİT CAN 1661 1546
35 AVŞAR GEDİZ 1361   4 0 - 1 4 ÖZCAN KAAN 1646 1509
36 DEMİRTAŞ ALPER 1524 1423 0 - 1 ÜREGEN RAFET 1794 1695
37 TEPELİ SUĞRA 1660 1551 0 - 1 ŞARBAK ÖMER 1523 1343
38 KOÇU ARDA MERT 1655 1468 1 - 0 VURAL EMRE 1520 1412
39 GÜLDÜR BURAK 1649 1514 - - + CANDAN MUSTAFA 1509 1358
40 CEYHAN MERT 1630 1363 1 - 0 YILMAZ HÜSEYİN 1501 1342
41 PAMUK YAĞIZ 1507 1421 ½ - ½ EREN KEREM 1622 1380
42 UTKU GÜLCE GÜZİN 1612 1474 0 - 1 ŞEN NEHİR 1477 1243
43 ESER SEDAT 1518 1367 1 - 0 YAMAN SILA 1612 1403
44 GÜNEBAKAN YUNUS EMRE 1556 1059 0 - 1 MİRAZLI ELİF ECRİN 1441 1141
45 KAYA NEHAR BARIŞ 1534 1356 1 - 0 AKKAYA ATAKAN 1421 1303
46 SARI EMİRCAN 1260 1348 0 - 1 DİNÇER ÖZGÜR 1533 1304
47 EREL SARP 1608 1385 3 1 - 0 GAZİBEY DORUK 1356 1154
48 EREN KUBİLAY 1603   3 1 - 0 3 YALÇIN SITKI 1471 1306
49 KILINÇ YAVUZ SELİM 1461 1266 3 0 - 1 3 PAŞA AHMET 1420 1574
50 TOPBAŞ SEMİH 1442   3 - - + 3 KESKİNLER ELA 1563 1343
51 PİŞİRİCİ NECMETTİN ARDA 1553 1478 3 0 - 1 3 ARSLAN MUSTAFA OĞUZ 1358 1274
52 KOÇ KEREM 1426 1162 3 0 - 1 3 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1548 1366
53 DUMLUPINAR İSMET 1424 1222 3 1 - 0 3 GENÇER DENİZ 1538 1218
54 YUNUS ALİ EMRE 1532 1294 3 1 - 0 3 KALINOĞLU YAĞIZ 1454 1223
55 KATIRCI TUNA 1358 1298 3 ½ - ½ 3 AYDIN ERMAN 1468 1518
56 ŞİMŞEK FIRAT 1408   3 0 - 1 3 GÜNEŞ DEREN 1487 1283
57 BAYKAL ÇINAR 1482   3 0 - 1 3 TOSUNOĞLU YÜKSEL 1396  
58 SUNGURTEKİN GÖKSU 1112   3 0 - 1 3 YUNUS BARIŞ 1480 1087
59 DURAN ŞEVVAL 1096   3 0 - 1 3 YILDIRIM CENGİZ 1477 1373
60 BÜYÜKÖNDER DOĞA 1380   ½ - ½ GÜL YUSUF 1528 1282
61 USTA HALİT ARHAN 1489 1352 1 - 0 KAYA HÜSEYİN TALHA 1369  
62 YALÇIN FAHRİYE ZEYNEP 1432 1173 0 - 1 ERSÖZ NEHİR 1366 1119
63 KOÇU BERAT 1414 1139 1 - 0 YONTAR ERDEM 1349 1054
64 BEZİR ECE İREM 1367 1172 ½ - ½ ÖZDEN NEHİR 1409 1138
65 TOLGAR AYŞE     0 - 1 IŞIK GÖKHAN 1407 1224
66 GÜNEŞ DEFNE 1406 1217 1 - 0 KALFAOĞLU DEREN 1337 1193
67 KEÇECİ KAAN 1397 1070 1 - 0 ENGİN EDANAZ 1307  
68 HOCEK YİĞİT 1544 1334 2 1 - 0 AK EMİR 1265  
69 ÇAKMAK VEDAT 1178   2 1 - 0 2 GEDİK DENİZ 1412  
70 SOLMAZ EFE 1298 1061 2 1 - 0 2 GÜNEŞ TANEM 1066  
71 GAZİBEY YAVUZ 1148   2 0 - 1 2 VAPUR DURU YAĞMUR 1267  
72 TOLGAR MASAL     2 0 - 1 2 ÖZKURT EKİN 1239 1034
73 KAHRAMAN ARAS HASAN     2 0 - 1 2 BERK DENİZ 1228  
74 YAMAN EFE 1185   2 1 - 0 2 HOCEK BARTU 1128  
75 YAMAN ÜNAL 1106   2 0 - 1 ÖZAY ÖZGÜN    
76 GÜN RÜMEYSA 1208   1 - 0 KOZAKBAŞ OKAN 1203  
77 ÇAMCI ECRİN 1161   1 - 0 1 BİTİRİM HASAN HÜSEYİN    
78 GENÇ DORUK     1 1 - 0 1 ŞARKICI HÜSEYİN BURAK    
BOZTUNA DERİN 1025   ½ 1 - - Tur