Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)

banner kayitliste

banner_isbank
GSB_mavi_-1
bornova bel
tsf logo_2015

  Excel Dosyasını Kaydet
17.İZMİR AÇIK
BORNOVA BELEDİYESİ İZMİR’İN KURTULUŞU ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
Organizatör(ler) : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU - BORNOVA BELEDİYESİ
Turnuva Direktörü : Ulusoy, Mustafa 6306438; Demir, Rifat 34583017
Başhakem : IA Yuce, Birol 6361854
Deputy Chief Arbiter : FA Yildiz, Suat 34553991
Hakem : NA Gul, Ali Ercan 44535856; NA Karaman, Cetin 34583009
Şehir : UĞUR MUMCU KÜLTÜR MERKEZİ
Rating-Ø : 1570
Tarih : 09.09.2018 'e 13.09.2018
SONUÇLAR | 9. Tur - 13.09.2018 - 16:00 | Tur Bitiş Saati : 20:18
MASA UNV SOYADI ADI UKD ELO PUAN SONUÇ PUAN UNV SOYADI ADI UKD ELO
1 FM MOHANNAD FARHAN   2201 ½ - ½ IM YILMAZYERLİ MERT 2477 2450
2 KIRILMAZ EMRE 2054 2017 0 - 1 IM MAMMADOV AYAZ   2411
3 GÜNCAN BERKE 2045 1946 ½ - ½ IM ARAT UFUK SEZEN 2372 2385
4 ÇAMLAR ARDA 1803 1675 0 - 1 GUSEYNOV ALİHAN   2297
5 IM DARBAN MORTEZA   2333 6 1 - 0 6 EKE SALİH 1922 1812
6 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1998 1938 6 0 - 1 6 FM IŞIK ALPARSLAN 2215 2210
7 BİÇER ATAKAN MERT 1952 1843 6 1 - 0 6 IŞILAK ENES 1916 1830
8 TAŞPINAR YANKI 1996 1961 1 - 0 6 TÜTÜNCÜ ALİ 1764 1644
9 AKBAŞ UMUT ATA 1782 1617 1 - 0 CM ÇİLEK BORA 2024 1955
10 YEŞİLLİK TUGAY 1639 1486 0 - 1 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1965 1852
11 KALEMLER KAAN 1932 1846 + - - AYDIN AKIN 1859 1726
12 ZEKERİYAOĞLU ERSEN 1926 1787 0 - 1 ÖZKESKİN NAZIM EFE 1737 1538
13 UYAN ONUR 1715 1626 5 0 - 1 5 GRIGORIEV ARMEN   2067
14 WCM KAYIŞ GÜLCAN SENA 1710 1441 5 0 - 1 5 BİLYAP ENİS 2052 1983
15 DİRİL DOĞUŞ 1927 1804 5 1 - 0 5 UĞUR CEM 1704 1577
16 KARADAĞ BAHA 1693 1589 5 ½ - ½ 5 YILDIZ TALAT 1916 1847
17 ŞEKERCİ BERKİN 1911 1815 5 1 - 0 5 YILMAZ ARAS 1618 1632
18 ŞENCAN MERT 1662 1455 5 0 - 1 5 SELVİ KAAN 1882 1810
19 ERSOY EMRE 1669 1557 5 0 - 1 5 ÖZCAN KEREM 1862 1719
20 KESEROĞLU YİĞİT CAN 1661 1546 5 1 - 0 5 BOZKURT ATİLLA 1835 1755
21 ÖZCAN KAAN 1646 1509 5 ½ - ½ 5 ÖZBAĞ BERAT 1803 1687
22 KURTULUŞ YUSUF BERK 1614 1366 5 0 - 1 5 ERDOĞAN TEKİN ALP 1791 1659
23 ACIKGOZ KAGAN KEREM 1744 1751 5 1 - 0 5 ÖZTÜRK BURAK 1572 1442
24 TÜRKMEN ABDULKADİR 1377 1199 5 1 - 0 5 ÇİFTER ADA YANKI 1751 1621
25 ÜREGEN RAFET 1794 1695 1 - 0 ANACAK HASAN GÜNEŞ 1585 1423
26 ŞARBAK ÖMER 1523 1343 0 - 1 DEMİR UTKU DENİZ 1776 1678
27 ÖZKURT DENİZ 1775 1649 ½ - ½ SEVİĞ MERT CAN 1585 1403
28 AKDAĞ İSMET MERT 1721 1593 1 - 0 KAYA NEHAR BARIŞ 1534 1356
29 ODABAŞI NAİL 1685 1552 1 - 0 CANDAN MUSTAFA 1509 1358
30 DİNÇER ÖZGÜR 1533 1304 ½ - ½ KOÇU ARDA MERT 1655 1468
31 ŞEN NEHİR 1477 1243 0 - 1 CEYHAN MERT 1630 1363
32 MİRAZLI ELİF ECRİN 1441 1141 0 - 1 SİNANOĞLU YUSUF 1596 1395
33 BAYRAM İREM İNCİ 1662 1553 4 - - + 4 YUNUS ALİ EMRE 1532 1294
34 EREN KEREM 1622 1380 4 0 - 1 4 GÜNEŞ DEREN 1487 1283
35 YUNUS BARIŞ 1480 1087 4 0 - 1 4 GÜLERYÜZ KUZEY 1617 1372
36 GÜVENLİ MUSTAFA 1408 1306 4 0 - 1 4 EREL SARP 1608 1385
37 AKAT ELİFNAZ 1603 1472 4 1 - 0 4 PAMUK YAĞIZ 1507 1421
38 YILDIRIM CENGİZ 1477 1373 4 ½ - ½ 4 EREN KUBİLAY 1603  
39 PİŞKİN NECMETTİN 1602   4 0 - 1 4 ÖZTÜRK OĞULCAN BARIŞ 1476 1242
40 HOŞGÖR HASAN CANER 1541 1595 4 ½ - ½ 4 DUMLUPINAR İSMET 1424 1222
41 TOSUNOĞLU YÜKSEL 1396   4 0 - 1 4 KOCA ÇİSEM 1579 1450
42 PAŞA AHMET 1420 1574 4 ½ - ½ 4 AVŞAR GEDİZ 1361  
43 ARSLAN MUSTAFA OĞUZ 1358 1274 4 0 - 1 4 KESKİNLER ELA 1563 1343
44 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1548 1366 4 1 - 0 4 ŞEKER ÇINAR 1370 1113
45 AKKAYA ATAKAN 1421 1303 ½ - ½ TEPELİ SUĞRA 1660 1551
46 KOÇU BERAT 1414 1139 + - - UTKU GÜLCE GÜZİN 1612 1474
47 YAMAN SILA 1612 1403 - - + GÜNEŞ DEFNE 1406 1217
48 ERSÖZ NEHİR 1366 1119 0 - 1 GÜNEBAKAN YUNUS EMRE 1556 1059
49 GAZİBEY DORUK 1356 1154 ½ - ½ DEMİRTAŞ ALPER 1524 1423
50 VURAL EMRE 1520 1412 1 - 0 KATIRCI TUNA 1358 1298
51 AYDIN ERMAN 1468 1518 1 - 0 KEÇECİ KAAN 1397 1070
52 YILMAZ HÜSEYİN 1501 1342 0 - 1 SARI EMİRCAN 1260 1348
53 IŞIK GÖKHAN 1407 1224 0 - 1 USTA HALİT ARHAN 1489 1352
54 PİŞİRİCİ NECMETTİN ARDA 1553 1478 3 1 - 0 3 ŞİMŞEK FIRAT 1408  
55 HOCEK YİĞİT 1544 1334 3 0 - 1 3 BÜYÜKÖNDER DOĞA 1380  
56 GENÇER DENİZ 1538 1218 3 1 - 0 3 BEZİR ECE İREM 1367 1172
57 GÜL YUSUF 1528 1282 3 1 - 0 3 YAMAN EFE 1185  
58 VAPUR DURU YAĞMUR 1267   3 0 - 1 3 BAYKAL ÇINAR 1482  
59 YALÇIN SITKI 1471 1306 3 1 - 0 3 SOLMAZ EFE 1298 1061
60 ÖZKURT EKİN 1239 1034 3 0 - 1 3 KILINÇ YAVUZ SELİM 1461 1266
61 KALINOĞLU YAĞIZ 1454 1223 3 1 - 0 3 ÇAKMAK VEDAT 1178  
62 BERK DENİZ 1228   3 1 - 0 3 KOÇ KEREM 1426 1162
63 ÖZDEN NEHİR 1409 1138 3 1 - 0 3 SUNGURTEKİN GÖKSU 1112  
64 KAYA HÜSEYİN TALHA 1369   1 - 0 3 DURAN ŞEVVAL 1096  
65 ÖZAY ÖZGÜN     0 - 1 YALÇIN FAHRİYE ZEYNEP 1432 1173
66 YONTAR ERDEM 1349 1054 1 - 0 GÜN RÜMEYSA 1208  
67 KALFAOĞLU DEREN 1337 1193 1 - 0 ÇAMCI ECRİN 1161  
68 AK EMİR 1265   0 - 1 TOLGAR AYŞE    
69 ENGİN EDANAZ 1307   1 - 0 2 GAZİBEY YAVUZ 1148  
70 GEDİK DENİZ 1412   2 1 - 0 2 KAHRAMAN ARAS HASAN    
71 HOCEK BARTU 1128   2 1 - 0 2 TOLGAR MASAL    
72 GÜNEŞ TANEM 1066   2 1 - 0 2 YAMAN ÜNAL 1106  
73 BOZTUNA DERİN 1025   ½ - ½ 2 GENÇ DORUK    
74 ŞARKICI HÜSEYİN BURAK     1 1 - 0 1 BİTİRİM HASAN HÜSEYİN    
KOZAKBAŞ OKAN 1203   1 - - Tur